ATSILIEPIMAI

Čia skaitykite žmonių vartojusių Cationorm atsiliepimus.

"Dirbu įtemptą darbą, daug laiko tenka praleisti prie kompiuterio. Darbo pabaigoje mano akys būdavo pavargusios, tarsi smėlio pripiltos. Į šiuos pojūčius nekreipiau dėmesio, kol pabudusi vieną rytą pajutau, kad man sunku atsimerkti. Atrodė, kad mano vokai prilipę prie akių. Kai pagaliau atsimerkiau, pajutau skausmą ir akys stipriai ašarojo. Supratau, kad turiu kažką daryti. Vaistinėje nusipirkau Cationorm akių lašus. Vos po kelių lašų pasijutau žymiai geriau, o po poros dienų išnyko akių paraudimas, perštėjimas ir nuovargis. Negalėjau patikėti, kad šie lašai iš tiesų taip greitai veikia ir gydo. Vartojau šiuos lašus 2 mėnesius. Dabar džiaugiuosi pasveikusiomis ir spindinčiomis akimis :) "

 

Edita, 28 m.

 

"Išbandžiau įvairius akių lašus, tačiau juos lašindama nepajutau jokio ypatingo palengvėjimo savo akims. Be to, įprasti akių lašai tiesiog nubėgdavo nuo akies, labai maža dalis likdavo akyje. Kai kartą išbandžiau Cationorm, pamačiau, kad jie greitai veikia. Akių paraudimas, sausumas greitai išnyksta. Ir Cationorm lašas ne nubėga, bet greitai pasiskleidžia akies paviršiuje."

 

Monika, 34 m.

 

"Dirbu biure, kur nuolat kondicionuojamos patalpos. Kasdien, nuo pat ryto jausdavau kad mano akys kažkokios sausos, lyg smėlio pripiltos. Vėliau jos pradėjo ir ašaroti. Pasikonsultavusi su oftalmologu sužinojau, kad man yra sausų akių sindromas. Įsigijau Cationorm akių lašus, ir rezultatas mane maloniai nustebino! Keletą kartų juos įsilašinus pajutau komfortą savo akyse: akių nuovargio, sausumo, smėlio pojūčio kaip nebūta. Nuo šiol Cationorm nuolat nešiojuosi savo rankinėje. Man tai nepakeičiami akių lašai, kurie tikrai veikia."

 

Diana, 48 m.