Naudojimo sąlygos

Apie Santen svetainę

Ši svetainė priklauso „Santen Pharmaceutical Co., Ltd.“ („Santen“), valdoma „Santen Europe“ („Santen“), siekiant pateikti bendrą informaciją apie „Santen“ ir jos dukterines įmones (kartu - „grupė“). Prieš apsilankydami šioje svetainėje, atidžiai perskaitykite šios svetainės Naudojimo sąlygas („Naudojimo sąlygos“) ir Privatumo politiką. Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate laikytis Naudojimo sąlygų.

 

Autorių ir prekės ženklų teisės ir kt.

1. Šioje svetainėje esančią informaciją saugo autorių teisių įstatymai ir visos teisės į informaciją priklauso „Santen“ arba „Santen“ turi įstatyminę naudojimo teisę. Įstatymai draudžia atsisiųsti ar kopijuoti šioje svetainėje esančią informaciją kitais nei asmeniniais, nekomerciniais tikslais be išankstinio „Santen“ leidimo.

2. Šioje svetainėje pateikiami „Santen“ gaminių pavadinimai, logotipai, dizainai, šūkiai ir prekinė išvaizda yra registruoti prekių ženklai, paslaugų ženklai, firminiai pavadinimai ar dizainai – visi saugomi galiojančių įstatymų. Bet koks veiksmas, pažeidžiantis šias teises, yra griežtai draudžiamas.

 

Informacija iš vartotojų

„Santen“ neprivalo atsakyti į pranešimus el. paštu ar paštu, susijusius su šia svetaine. „Santen“ neprivalo saugoti jokios informacijos ar duomenų, kuriuos pateikėte per šią svetainę (įskaitant pateiktus el. paštu), išskyrus Jūsų asmeninę informaciją. „Santen“ pasilieka teisę naudoti, atskleisti, atkurti ar platinti bet kokias idėjas, sąvokas ir patirtį, pateiktas per šią svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant, produkto kūrimu, gamyba ir rinkodara.

 

Išimtys

1. „Santen“ deda visas pastangas, kad šios svetainės turinys būtų tikslus, išsamus ir atnaujintas, tačiau „Santen“ neteikia jokių garantijų dėl jo tikslumo, išsamumo.
2. „Santen“ pasilieka teisę pakeisti arba atnaujinti svetainės turinį, laikinai sustabdyti ar nutraukti svetainės veikimą be išankstinio įspėjimo. Be to, „Santen“ neatsako už dėl to padarytą žalą ar nuostolius.
3. Esate patys atsakingi už kompiuterinių virusų, kirminų ir kt. pažeidimų išvengimą, „Santen“ neatsako už žalą, padarytą šių žalojančių programų.
4. „Santen“ neatsako už žalą, padarytą naudojantis šioje svetainėje esančia informacija ar pačia svetaine.

 

Produkto informacija

Daugelis „Santen“ gaminių yra receptiniai vaistai, kuriems reikia sveikatos priežiūros specialisto receptų. Ši svetainė teikia bendrą informaciją ir nėra prilyginama sveikatos priežiūros specialistų teikiamoms konsultacijoms ar paslaugoms. Jei Jums reikia daugiau informacijos apie mūsų svetainėje pateiktus produktus, susisiekite su „Santen“ Ryšių su klientais centru.

 

Privatumo politika

„Santen“ tvarko Jūsų asmeninę informaciją pagal atskirai aprašytą Privatumo politiką .

 

Nuorodos į kitas svetaines / Nuorodos iš kitų svetainių 

Jūsų patogumui galime pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad „Santen“ neprisiima jokios atsakomybės ar įgaliojimų už tokių svetainių turinį.

Be to, jei ketinate paskelbti bet kokias nuorodas į šią svetainę, turite iš anksto gauti „Santen“ leidimą.

 

Informacijos, skelbiamos socialiniuose tinkluose, politika

Pranešimai spaudai, finansinės ataskaitos ir visas kitas šios svetainės turinys atspindi oficialią Grupės politiką ir pozicijas. Tačiau Grupės darbuotojų paskelbta informacija socialinių tinklų svetainėse ir kituose panašiuose informaciniuose tinkluose, neatspindi mūsų politikos ar pozicijų.

 

Teisinė jurisdikcija 

Naudojimo sąlygas reglamentuoja ir aiškina Japonijos įstatymai. Visi teisiniai procesai dėl bet kokių nesutarimų, susijusių su Naudojimo sąlygų nuostatomis, ar dėl jų, bus perduoti Osakos apygardos teismui.